נורית שנקר  053-795-2244צילום לבת מצווה

לבת שלך מגיע תמונה מרהיבה!

הבת שלך בת שתים עשרה? חוגגת בת מצווה בקרוב? וודאי תרצה לצלם אותה ביום הבת מצווה עם תמונות הכי יפות. נורית שנקר מציעה סט של צילום לבת מצווה, ומסבירה למה צריך בכלל להצטלם ואיך עושים את זה מוצלח.

 

חגיגת בת מצווה

בת מצווה שונה מחגיגת בר מצווה בהרבה מובנים, ועם כל זה עדיין חשוב להתיחס אליה בצורה נכונה. בחגיגת בר מצוה מניח הילד תפילין והוא מרגיש גדול וחשוב, זהו מאורע בפני עצמו שחוגג נער המגיע לגיל שלוש עשרה. אצל בנות החגיגה אינה מלווה בטקסים כלשהם אבל היא בהחלט משמחת. ביום זה מגיעה כל המשפחה לשמוח עם הבת ולאחל לה הרבה מזל טוב עד מאה ועשרים שנה. החגיגה מלווה בתמונות וכולם עושים צילום לבת מצווה. צילומים אלו הפכו להיות חלק אינטגרלי מכל אירוע שאי אפשר בלעדיו.

 

צילום מהמם לבת מצווה

נחשוב לרגע על הילדה החוגגת את גיל שתים עשרה, מה הוא מהווה בשבילה. איך היא מסתכלת על היום הגדול הזה וכמה הוא מרגש עבורה. היא יודעת שעכשיו היא נעשית בוגרת ומצטרפת אל עולם הגדולים, כבר לא ילדה קטנה שעושה מעשי שובבות אלא גדולה בהחלט שמתחברת עם ליגה אחרת. לחלוטין.

המהות החדשה הזאת מרגשת מאד את נערת בת המצוה והיא מרגישה שיום זה הוא בשבילה יום לא רגיל, היא מחפשת שכולם יחגגו אתה וישמחו על השינוי, ושישאר לפחות איזה מזכרת מן היום הנפלא.

 

נורית שנקר

בנקודה הזו בדיוק נכנסת נורית שנקר לתמונה. אני צלמת מקצועית ומיומנת שמופיעה בכל בת מצווה ומצלמת את כלות השמחה. יודעת בדיוק איך להתיחס לכל נערה שחוגגת גיל שתים עשרה, ומבינה היטב איזה צילומים היא תאהב אני משתדלת להציג אותה בצורה הכי חיובית שיש,  מצלמת אותה בפוזות הכי מאירות. הכל כדי לשמר את האושר וההתרגשות העכשוויים שפוקדים אותה לאורך זמן רב. על התמונות היפהפיות של הבת מצווה לא מפסיקים להסתכל, כל המשפחה נהנית לחוות את החויה מחדש. שלא נדבר על נערת הבת מצווה עצמה שמחזיקה בתמונות כמו נכס הכי יקר.


כי מי שניסה לא התחרט, התמונות של נורית שנקר הם באמת שם דבר!

לפרטים נוספים התקשרו עכשיו 053-7952244 או מלא את הטופס הבא:

טואול - בניית אתרים