נורית שנקר  053-795-2244

               


בוק לבת מצווה במגוון סגנונות - בואי לבחור את הסגנון שלך ....

אז למה את מתחברת יותר? צילום על חוף הים באוויר הפתוח או אולי בשדה בשמלה פרחונית? ואולי את בכלל בעניין של להצטלם על מסילת רכבת? או חוות סוסים ? 
לא משנה על איזה סגנון של בוק לבת מצווה את חולמת, דבר אחד את יכולה להיות בטוחה, בסטודיו שנקר נורית נגשים לך את החלום ויחד נעבור חוויה משותפת של צילום חוויתי, כיפי, מהנה ומשחרר שבסופו תצאי עם בוק לבת מצווה בדיוק כפי שרצית תוך התחשבות מקסימאלית ברצונות, בבקשות ובחלומות שלך! בכל זאת, את הנסיכה!
בוק בת מצווה בתל אביב, בוק בת מצווה בטבע, בוק בת מצווה ביער, בוק בת מצווה אורבני, בוק בת מצווה גרפיטי, בוק בת מצווה בים

לצפיה בסגנונות:

בוק בת מצווה בתל-אביב  בוק בת מצווה בטבע 

לעוד תמונות

בוק בת מצווה
בוק בת מצווה

בת המצווה הוא יום מיוחד, היום הזה שמסמל את המעבר מילדות לבגרות. כל נערת בת מצווה רוצה לחגוג את היום הזה בצורה ייחודית לה, ולהנציח אותו בצורה מיוחדת, שתישאר למזכרת לכל חייה. הדרך הטובה ביותר ליצור מזכרת מיוחדת לבת המצווה, היא ליצור בוק לבתמצווה, בוק צילומים מרהיב אותו ניתן להציג גם במסיבת בת המצווה עצמה. נורית שנקר מציעה לך להעניק לביתך בוק לבת מצווה ברמה גבוהה, שתשאיר לך מזכרת מופלאה מגיל כל כך מקסים.

בוק יפהפה לבת מצווה

נערות בגיל בת מצווה מצויות בגיל מקסים ומיוחד במינו. הן כבר לא ילדות קטנות – הן מתחילות לגדול ולהתפתח מכל הבחינות, וכבר מרגישות גדולות בהרבה מובנים. עם זאת, הן עדיין לא מבוגרות – עדיין ישנה בהן התמימות של ילדה, הזוך והטוהר שמאפיינים את ימי הנעורים. הימים הללו הם נפלאים, וכולנו זוכרים אותם בערגה. אם כן, מה יכולה להיות מזכרת יפה יותר לימים הללו, מאשר בוק בת מצווה מרהיב? נערות רבות מצטלמות לפני בת המצווה שלהן, לבוק בת מצווה יפהפה, אשר משקף את היופי הפנימי והחיצוני שלהן, את התחביבים שלהן, את הרגשות שלהן ואת הסגנון האישי שלהן. לאחר הצילומים, אפשר להציג בוק לבת מצווה במסיבת בת המצווה, לכל החברים ובני המשפחה, וליהנות מהמון מחמאות. בוק לבת מצווה יכול לכלול צילומי סטודיו ו/או צילומי חוץ, לשלב מוטיבים שאהובים על הנערה ובכלל, להתמקד בנערה עצמה וביום המיוחד שלה.

נורית שנקר

נורית שנקר היא צלמת מקצועית ונפלאה, אשר יוצרת מכל תמונה יצירת אומנות של ממש. נורית שנקר מצלמת תמונות מכל הסוגים, החל מתמונות ניו בורן ועד לצילומי גיל הזהב. אחת ההתמחויות הגדולות ביותר של נורית שנקר היא יצירת בוק לבת מצווה כולל ביגוד. בגלריה של נורית שנקר תוכלו למצוא מגוון אלבומים יפהפיים של בנות מצווה, אשר בנויים בסגנונות שונים ועם מוטיבים שונים, מפני שביצירת בוק לבת מצווה, מתמקדת נורית בנערה עצמה, בתחביבים שלה, בסגנון הלבוש האהוב עליה ובאופי שלה.

רוצה ליצור לביתך בוק בת מצווה יפהפה? בואי ליהנות מן הצילום המקצועי של נורית שנקר!לפרטים נוספים התקשרו עכשיו 053-7952244 או מלא את הטופס הבא:


logo בניית אתרים