נורית שנקר  053-795-2244
בוק בר מצווה

הנסיך שלכם הגיע לגיל בר מצווה? מגיע לכם מזל טוב! הילד שלכם הופך לנער וההתרגשות גדלה לקראת המאורע המשמח והנוגע ללב. אין ספק שאירוע כמו בר מצווה הוא אירוע מיוחד במינו הן במובן המסורתי של גיל המצוות והן במובן של סיומה של תקופת הילדות התמימה ומעבר לגיל הבגרות הקסום. וכיצד ניתן שלא לעשות מזכרת לאירוע שכזה? הכירו את סטודיו לצילום שנקר נורית ובואו לתעד את הנסיך הצעיר שלכם עם צילום איכותי ומקצועי ולקבל מזכרת נפלאה – בוק לבר מצווה!
בר מצווה -
 מי אמר שבנים לא אוהבים להצטלם?
מזמינה אתכם להנות מחווית צילום!
כדי שבוק בר המצווה , יהיה מגוון,מעניין , מרגש ויפה אני משתמשת בבגדים ואביזרים רבים: כובעים, צבעים,סקטבורד, ככפות איגרוף ועוד...
יחד נעשה סטיילינג שישמש אותנו לצילומים
בוק בר מצווה ניתן לצלם גם בסביבה הטבעית של בנכם ,או באתר צילום מיוחד וכן בסטודיו
בזמן הצילומים כל כולי נתונה אליך. 
אעזור לך ואדריך אותך איך להצטלם הכי טוב שאפשר.

למה כדאי לעשות תיעוד של בוק לבר מצווה?

גיל בר המצווה של בנים הוא 13, על פי המסורת בגיל זה מחויב הנער בעול מצוות, בעידן המודרני והפתוח יותר בר מצווה בעיקר מסמלת את גיל המעבר לתקופת הנערות הבוגרת. בלא משנה אם אתם מתחברים יותר לעניין המסורתי של בר מצווה או לעניין תחילת תקופת הנעורים, אין ספק שגיל בר מצווה כבר הפך לסמל ישראלי בלעדי שבהחלט ראוי לחגוג אותו בחוויה ייחודית ומרגשת שמצדיקה ומזמינה תיעוד למזכרת. בדיוק לשם כך סטודיו שנקר נורית מציע לכם חבילת בוק בר מצווה מושקע ומקצועי.

צילום אומנותי ומקצועי באיכות הגבוהה ביותר

נורית שנקר הינה צלמת מוכשרת אשר למדה באחד מבתי הספר הטובים בארץ לצילום ואף השתלמה בתחום במוסדות נוספים. סטודיו שנקר נורית מתמחה בצילום בכלל וכן בהפקת בוק בר מצווה בפרט, הצילומים הינם צילומים אומנותיים ומקצועיים באיכות ללא פשרות וכן בעיבוד וליטוש במידת הצורך ועל פי בקשת הלקוח.

בחירת רקע ומקום צילום:
חלק מן החוויה של בוק לבר מצווה היא בחירת מקומות הצילום והרקע המבוקש. ישנם ילדים אשר מתחברים יותר לנוף טבעי כמו ים, הרים, שדות ירוקים וכו' וישנם כאלו אשר מעדיפים דווקא רקע אורבני. כך או כך ההחלטה הסופית נעשית בשיתוף עולה מלא עם הלקוח ועל פי בחירתו, כמובן שהסטודיו נותן ייעוץ והכוונה על מנת להפיק אלבום בוק לבר מצווה מושלם!
בואו לקבל עיצוב אלבום בוק בר מצווה שיהווה זיכרון קסום של המעבר מן הילדות לבגרות של ילדכם היקר.
לפרטים נוספים התקשרו עכשיו 053-7952244 או מלא את הטופס הבא:


logo בניית אתרים