נורית שנקר  053-795-2244
צילום לבר מצווה

התמונות הכי יפות לבר מצווה שלך!
מחפשים תמונות לבר מצווה? נמצאים ערב אירוע ממש? לפניכם מידע אמין במה בדיוק כדאי להתמקד, איך יודעים מי היא צלמת טובה ואת מי עדיף לקחת?
 

צילום נהדר לבר מצווה

כל מי שחוגג בר מצווה, מרגיש את ההתרגשות המתגברת והגואה. לא סוד הוא, מסיבה כזו שנערכת פעם אחת ראשונה, מסמלת יותר מכל עבור הילד את המעבר המשמעותי בחייו. מחיי ילדות הוא עובר כעת לחיי בגרות נפלאים, וזה אמור להיות בשבילו פריצת דרך בחיים.
הורים החוגגים לילדם בר מצווה מחפשים בכל דרך איך להנציח את המאורע על הצד הנכון ביותר. איפה לעשות את התמונות הכי טובות בשבילו, כך שהילד יצא מוצלח ויפה. הפוזות הנכונות, התמונות המתוקות צריכות להיות מאד מאד מוצלחות...
 

הצילום הכי מוצלח

לא קל למצוא צלם טוב, וחשוב מאד לברר לפני שבוחרים. המחיר הוא לא ממש נקודת המפתח בבחירת הזו, אלא יותר חשוב לבדוק את רמת המקצועיות. לקחת צלם שהתמונות שלו באמת טובות ואיכותיות שיודע לעשות אותם טוב ומצלם ברמה גבוהה מאד.
רק מי שנמצא כבר שנים בתחום ויודע את המלאכה היטב יוכל להוציא תחת ידו תמונות מושלמות בו יוצאים כולם ונראים טוב. צלם טוב יודע לתפוס נקודות מפתח חשובות בהמלך הארוע ולא מפספס נקודה אחת מיוחדת. הוא שם לב לרגעים מסוימים בהם אפשר לצלם משהו שלא יחזור ואת זה הוא מיד מצלם במצלמתו. האיכות של התמונות ושל המצלמה הופכים את היצירה לאמנות של ממש.
 

נורית שנקר - הצלמת שלך

אם גם לכם חשוב לקבל ביום הגדול את מלוא התמורה, הזמינו את נורית שנקר להיות הצלמת שלכם. נורית תדע בדיוק איך להגיע ואיך להתיחס, מה לעשות ומה לא לעשות כדי לצלם פרפקט. התמונות המדהימות שברשותה, מספרות בלי הרבה מילים כי מדובר באמת בצלמת איכותית שיש לה אהבה למקצוע עם ניסיון של שנים.
עם נורית יוצאים בסוף האירוע עם אלבום תמונות מרתק שמהווה מזכרת מדהימה ומרתקת. זה בדיוק מה שצריך לקבל מחגיגה שנערכת פעם אחת בחיים אחרי שלוש עשרה שנים.
אתם חייבים לנסות את זה! לא ניגשים לבר מצוה לפני שמבררים אצל נורית שנקר!

לפרטים נוספים התקשרו עכשיו 053-7952244 או מלא את הטופס הבא:

2all - בניית אתרי אינטרנט