נורית שנקר  053-795-2244

 

צילומי ילדים ומשפחה

חיי היומיום שלנו עוברים במהירות. אנחנו עסוקים במרוץ החיים, חיים מיום ליום, ולפעמים שמים לב, שאנחנו שוכחים לעצור לרגע, וליהנות מן היופי של מה שיש לנו. בדיוק בשביל זה נועדו צילומי ילדים ומשפחה של נורית שנקר: לעצור רגע, לחוות את המשפחתיות בצורה המלאה והעוצמתית ביותר, וליצור לעצמנו מזכרת יפהפייה לימים נהדרים.

צילום ילדים ומשפחה

צילום ילדים ומשפחה, זוהי אומנות. כולנו יכולים לשלוף מצלמה ולצלם את החיוך של הילד, את הריקוד של הילדה, את הארוחה המשפחתית. אבל הצילומים הללו, עם כל היופי והטבעיות שבהם, הם צילומים ביתיים – הם לא איכותיים, התמונות לא תמיד יוצאות טוב, ובני משפחה שאינם פוטוגניים יוצאים ממש נורא ואיום, בהרבה מאד תמונות... צילומי ילדים ומשפחה שנעשים בצורה מקצועית, לעומת זאת, הם צילומים נהדרים, שמוציאים כל אחד בצורה הכי טובה והכי יפה שלו. צילום ילדים ומשפחה מעביר למביטים בתמונות לא רק את המראה של בני המשפחה, אלא גם את האווירה ששוררת במהלך הצילומים, את הקשר בין בני המשפחה, את האהבה שבין הילדים, את ההנאה של ההורים מהילדים. צילום ילדים ומשפחה יכול לכלול את המשפחה הגרעינית או את המשפחה המורחבת, וליצור מזכרות ייחודיות, שיישארו איתנו תמיד.

נורית שנקר

אם אתם רוצים ליהנות באמת מצילום ילדים ומשפחה, אתם מוזמנים לסטודיו של נורית שנקר. נורית מתמחה לא רק בצילום מקצועי ואיכותי, אלא גם ביצירה של תמונות טבעיות, זורמות ונפלאות. נורית שנקר מדריכה את בני המשפחה כיצד להצטלם בצורה יפה, מבלי ליצור בכוח "פוזות" מלאכותיות – אלא להיפך, להדגיש את הטבעיות ואת החוויה המשפחתית. אין פלא, אם כך, שהתמונות שיוצרת נורית שנקר הן תמונות מופלאות, שניתן לצפות בהן שוב ושוב, להיזכר וליהנות בכל פעם מחדש. נורית שנקר מציעה לכם אלבומים מרהיבים של צילומי ילדים ומשפחה, שיעזרו לכם לעצור לרגע את המרוץ, ולראות – איזו משפחה יפה יש לנו!

רוצים לחוות את ההנאה של צילום ילדים ומשפחה, ולקבל תמונות מקצועיות ויפהפיות? בואו עוד היום לסט צילומים אצל נורית שנקר!


לפרטים נוספים התקשרו עכשיו 053-7952244 או מלא את הטופס הבא:2all - בניית אתרי אינטרנט